Oferta

manicure

Manicure japoński

Japoński manicure to całkowita nowość na polskim rynku kosmetycznym, jednak jego wykonanie jest wbrew pozorom bardzo proste. Zabieg ten polega na wcieraniu energicznymi ruchami pasty w naturalną płytkę paznokciową oraz naniesieniu na nią warstwy pudru. Czas trwania zabiegu to około trzydziestu minut. Średnio co dwa-trzy tygodnie należy przeprowadzić uzupełnienie.

P.Shine to metoda, która wzmacnia nasze naturalne paznokcie nadając im połysk różowej perły. Ten unikatowy manicure nadaje paznokciom blask, a także zasila je w składniki naturalne (m.in. witaminy A + E), keratynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z morza japońskiego. Wiele osób zarówno kobiety, jak i mężczyźni mają problemy z utrzymaniem dobrej kondycji swoich paznokci . P.Shine to metoda zalecana na paznokcie kruche, łamliwe i rozdwajające się.

Zabieg polecany jest w szczególności:

  1. do regeneracji paznokci kruchych, łamliwych, rozdwajających się, pozbawionych blasku.
  2. dla Pań, Panów i młodzieży oczekujących trwałego, naturalnego manicure’u lub pedicure’u o naturalnym blasku rózowej perły, przypominającym wygląd paznokci pomalowanych bezbarwnym lakierem o różowej poświacie.
    Piękny efekt nie zmywa się, nie odpryskuje.

Zaleca się powtarzanie zabiegu aż do całkowitego zrośnięcia płytki paznokcia w odstępach dwu tygodniowych.

Zabieg można stosować zarówno do paznokci u dłoni jak i stóp. Polecany dla kobiet i dla mężczyzn.

Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy różni się od zwykłych lakierów do malowania paznokci. Stanowi połączenie właściwości akrylu, żelu i zwykłego lakieru. Największą zaletą manicure hybrydowego jest jego trwałość. Manicure  utrzymuje się na paznokciach do trzech tygodni. Wystarczy cienka warstwa lakieru, aby uzyskać trwały i lśniący kolor. Lakier hybrydowy nie blaknie, nie kruszy się, nie pęka i nie odpryskuje. Można w nim wykonywać wszelkie czynności domowe, bez obaw o uszkodzenie manicure. Hybrydowe paznokcie to doskonałe rozwiązanie na urlopy i wyjazdy służbowe.

Ponadto, manicure hybrydowy –  nie niszczy płytki paznokciowej, jak np. tipsy. Jest odporny na działanie zmywacza do paznokci, a jego usunięcie  nie wymaga wizyty u kosmetyczki.

Projekt i Realizacja: WiDI ART Studio